/themes/plugins/font-awesome5/css/all.min.css?v=20260728
Vrachtwagen Trekker Oplegger Bedrijfswagen Vrachtwagen kipper Vrachtwagen platte bak Vrachtwagen bakwagen Vrachtwagen koelwagen Bestelwagen Open bakwagen Autobussen Touringcar
Veiling Verhuur Nieuws Oplossingen & Partners NL Talen
Hoofdmenu
Hoofdmenu
Oplossingen & Partners
Kopen
Verkopen
Nuttige links
Over Via Mobilis
Hallo, log in

Daimler Truck versnelt in wereldwijde militaire mobiliteit

Door - 22/06/2026 10:19
0 reacties minder dan een minuut
    Daimler Truck versnelt in wereldwijde militaire mobiliteit

    Daimler Truck richt "Daimler Truck Defence" op, een wereldwijd merk gewijd aan militaire mobiliteitsoplossingen. Het bedrijf zal voor 2028 enkele honderden miljoenen euro investeren om in dit segment een omzet van 1 miljard euro te bereiken. De strategische aansturing vindt plaats vanuit de vestiging in Wörth am Rhein in Duitsland.

    Daimler Truck Defence bundelt de wereldwijde capaciteiten van de groep

    De fabrikant brengt al zijn gamma's militaire voertuigen, tot nu toe verdeeld over meerdere entiteiten, samen onder één merk. De fabrieken in Wörth am Rhein en Molsheim vormen de Europese industriële ruggengraat. Militaire varianten worden rechtstreeks op de bestaande productielijnen geïntegreerd.

    Het aftersalesnetwerk steunt op ongeveer 5.000 servicepunten in meer dan 160 landen. Daimler Truck plant de geografische dekking uit te breiden en de beschikbaarheid van reserveonderdelen in prioritaire operationele zones te verbeteren. Momenteel werken ongeveer 1.000 medewerkers aan de defensieprogramma's van de groep.

    Een groeiend orderboek op drie continenten

    Onder de recent getekende contracten: een Bundeswehr-order voor meer dan 100 logistieke voertuigen, een contract met de Canadese strijdkrachten voor ten minste 1.500 vrachtwagens in samenwerking met General Dynamics Land Systems, en een raamovereenkomst met de Franse strijdkrachten voor 7.000 vrachtwagens op het Zetros-platform, uitgevoerd met Arquus.

    Het portfolio omvat lichte utilitaire voertuigen tot zware tactische logistieke platforms. Daimler Truck werkt ook aan modulaire architecturen en oplossingen voor de integratie van autonome systemen. Vorige week presenteerde de groep zijn Unimog-, Zetros- en Arocs-voertuigen op de beurs Eurosatory 2026 in Parijs.

    image Marine

    Marine Dos Olmos

    Verantwoordelijke redactrice

    Community Manager, Marine Dos Olmos is in het Via Mobilis-groep gekomen in 2023 na een bachelor in marketing en een master in communicatie.

    logo linkedin LinkedIn

    Uw reactie

    Uw emailadres zal niet op de website verschijnen.

    Uw persoonlijke gegevens zullen nooit doorgegeven worden aan derden.

    U kunt zich uitschrijven door te klikken op de link “Uitschrijven” in onze nieuwsbrief of door een mail te sturen naar: info@via-mobilis.com

    Deze website is beveiligd met reCAPTCHA. De privacyregels en gebruiksvoorwaarden van Google worden toegepast.

    Gerelateerde artikelen

    Even geduld a.u.b....

    Wij staan op het netwerk!

    Twitter
    Linkedin

    Topartikelen

    Even geduld a.u.b....
    Bovenzijde pagina