Iveco levert zijn 1000e Stralis NP 400
Fabrikant Iveco heeft een belangrijkste grens bereikt in de branche van schone voertuigen. Eén van zijn bekendste producten, de Stralis NP 400, viert zijn 1000e verkochte voertuig. Dit model gebruikt CNG als brandstof.
Verbio, producent van biogas
Iveco heeft de grens van 1000 verkochte Stralis NP 400 bereikt dankzij de firma Verbio Logistik GmbH (filiaal van Verbio Vereinigte BioEnergie AG), die vijf Stralis NP 400 heeft aangeschaft. Eén van de bijzonderheden van Verbio is het feit dat de firma zijn eigen schone vergistinginstallatie bezit, in Schwedt (Duitsland). De vijf Stralis NP 400 die recentelijk zijn aangeschaft rijden op dit, uit stro geproduceerde, biogas, en maken deel uit van de CO2-neutrale vloot van de firma.
Een krachtige en milieuvriendelijke vrachtwagen
Verbio heeft gekozen voor de Stralis NP 400 CNG modellen. Deze zijn uitgerust met een motor van 400 pk en beschikken over een autonomie van meer dan 500 kilometer. Naast een lage uitstoot van stikstofoxiden, kenmerken de voertuigen zich door de weinige geluidsoverlast die ze, vergeleken met klassieke dieselvoertuigen, veroorzaken. Iveco bevestigt dat de Stralis NP 400 voor twee keer minder geluidsoverlast zorgt.
Praktische informatie
Wij staan op het netwerk!
Topartikelen
Markttendens
Uw reactie