/themes/plugins/font-awesome5/css/all.min.css?v=20261019
Vrachtwagen Trekker Oplegger Bedrijfswagen Vrachtwagen kipper Vrachtwagen platte bak Vrachtwagen bakwagen Vrachtwagen koelwagen Bestelwagen Open bakwagen Autobussen Touringcar
Veiling Verhuur Nieuws Oplossingen & Partners NL Talen
Hoofdmenu
Hoofdmenu
Oplossingen & Partners
Kopen
Verkopen
Nuttige links
Over Via Mobilis
Hallo, log in

Het Petronas Team De Rooy Iveco stort zich op de grote rally's van 2018

Door - 11/01/2018 11:11
0 reacties Leestijd 1 minuut

Het Petronas Team De Rooy en fabrikant Iveco zetten in 2018 hun samenwerking op de moeilijkste rally's ter wereld voort. Het rallyseizoen van 2018 zal gekenmerkt worden door twee hoogtepunten: de Dakar en de Africa Eco Race. Het Petronas Team De Rooy Iveco zal aan beide rally's deelnemen met een Iveco Powerstar, die uitgerust is met een Iveco Cursor 13 motor van 1000 pk.

De Dakar 2018

Op 6 januari 2018 zal de 40e editie van de meest bekende rally ter wereld weer van start gaan. Het is het 10e jaar dat de Dakar op het Zuidamerikaanse continent wordt gehouden en ook dit jaar hebben de organisatoren weer moeilijke etappes, o.a. in duinengebied en op grote hoogte, voor de deelnemers in petto.

Het Petronas Team De Rooy Iveco heeft twee bemanningen naar de Dakar gestuurd. De eerste, die de Iveco Powerstar 508 zal bemannen, bestaat uit Artur Ardavichus uit Kazachstan, co-piloot Serge Bruynkens uit België en monteur Michel Huisman. Ton van Genugten, co-piloot Peter Willemsen en monteur Bernard der Kinderen zullen het tweede voertuig, met het nummer 509, van het team bemannen.

De Africa Eco Race 2018

Deze rally vindt steeds meer navolgers: een recordaantal van honderd voertuigen zal deelnemen aan de 10e editie, die van 31 december t/m 14 januari plaatsvindt.

Ook naar deze rally zal het Petronas Team Van Rooy Iveco twee bemanningen sturen. De aanvoerder van het team, Gerard de Rooy, zal achter het stuur van de Iveco Powerstar 400 zitten, en bijgestaan worden door co-piloot Moi Torrallardona en monteur Darek Rodewald. De tweede bemanning bestaat uit Wuf Van Ginkel, co-piloot Erik Kofman en monteur Bert van Donkelaar. Hun Iveco Powerstar zal met nummer 403 aan de start verschijnen.

 

 

 

Uw reactie

Uw emailadres zal niet op de website verschijnen.

Uw persoonlijke gegevens zullen nooit doorgegeven worden aan derden.

U kunt zich uitschrijven door te klikken op de link “Uitschrijven” in onze nieuwsbrief of door een mail te sturen naar: info@via-mobilis.com

Deze website is beveiligd met reCAPTCHA. De privacyregels en gebruiksvoorwaarden van Google worden toegepast.

Gerelateerde artikelen

Even geduld a.u.b....

Wij staan op het netwerk!

Twitter
Linkedin

Topartikelen

Even geduld a.u.b....
Bovenzijde pagina