/themes/plugins/font-awesome5/css/all.min.css?v=20261019
Vrachtwagen Trekker Oplegger Bedrijfswagen Vrachtwagen kipper Vrachtwagen platte bak Vrachtwagen bakwagen Vrachtwagen koelwagen Bestelwagen Open bakwagen Autobussen Touringcar
Veiling Verhuur Nieuws Oplossingen & Partners NL Talen
Hoofdmenu
Hoofdmenu
Oplossingen & Partners
Kopen
Verkopen
Nuttige links
Over Via Mobilis
Hallo, log in

Een Euro 6 versie voor de Renault Maxity

Door - 20/05/2016 09:02
0 reacties Leestijd 1 minuut

De Renault Maxity is beschikbaar in 3,5 en 4,5 ton. De vrachtwagen met een maximale nuttige lading van 2 681 kg is ideaal inzetbaar voor goederenvervoer binnen de bebouwde kom, maar kan ook gebruikt worden voor het vervoer van materiaal, als onderhoudsvoertuig of als mini-vuilniswagen. De Maxity van Renault kan uitgerust worden met een Eurlo DTI 3 motor van 130 of 150 pk.

De Euro 6 motors van de Maxity voldoen aan de milieunormen 

De twee nieuwe motors van de Renault Maxity zijn uitgerust met een SCR systeem met AdBlue, waardoor het voertuig minder vervuilende deeltjes uitstoot. De Maxity is uitgerust met een AdBlue tank van 17,5 liter die een autonomie garandeert van 8 000 km. Het voertuig van Renault Trucks beschikt over een "Eco" modus, waardoor brandstof bespaard kan worden. 

Een volwaardige vrachtwagen

Hoewel de Maxity een vrij licht voertuig is, is het een volwaardige vrachtwagen. Hij is ontworpen op basis van een chassis-cabine met U-vormige zijliggers en een versterkte dwarsbalk. In de Euro 6 versie is de Renault Maxity uitgerust met een nieuwe achteras zonder koppelbegrenzer, waardoor de vrachtwagen kan profiteren van het totale motorvermogen. De Maxity heeft een vooras met een laadvermogen van 1 750 kg en een achteras die lasten tot 3 000 kg kan dragen. Ook beschikt de vrachtwagen over een nieuwe parkeerrem, die het voertuig in alle situaties op zijn plaats houdt. 

De Maxity Euro 6 : veiligheid en flexibiliteit 

De brede voorruit van de vrachtwagen biedt de chauffeur een kijkhoek van 192° voor optimale veiligheid. Ook is het voertuig standaard uitgerust met elektronische stabiliteits controle (ESC) en het Lane Departure Warning systeem (voor de versie van 4,5 ton). De vrachtwagen beschikt over een vertrekhulp voor hellingen (Hill Start Aid).

 

 

 

Uw reactie

Uw emailadres zal niet op de website verschijnen.

Uw persoonlijke gegevens zullen nooit doorgegeven worden aan derden.

U kunt zich uitschrijven door te klikken op de link “Uitschrijven” in onze nieuwsbrief of door een mail te sturen naar: info@via-mobilis.com

Deze website is beveiligd met reCAPTCHA. De privacyregels en gebruiksvoorwaarden van Google worden toegepast.

Gerelateerde artikelen

Even geduld a.u.b....

Wij staan op het netwerk!

Twitter
Linkedin

Topartikelen

Even geduld a.u.b....
Bovenzijde pagina