/themes/plugins/font-awesome5/css/all.min.css?v=20261019
Vrachtwagen Trekker Oplegger Bedrijfswagen Vrachtwagen kipper Vrachtwagen platte bak Vrachtwagen bakwagen Vrachtwagen koelwagen Bestelwagen Open bakwagen Autobussen Touringcar
Veiling Verhuur Nieuws Oplossingen & Partners NL Talen
Hoofdmenu
Hoofdmenu
Oplossingen & Partners
Kopen
Verkopen
Nuttige links
Over Via Mobilis
Hallo, log in

Optifuel Challenge 2014 van Renault Trucks : de voorselecties beginnen !

Door - Laatste update op 27/02/2014 10:43
0 reacties Leestijd 1 minuut

De voorselecties voor de Optifuel Challenge 2014 beginnen in maart. Voor deze tweede editie van de Europese kampioenschappen zuinig rijden zal de nieuwste vrachtwagen van Renault Trucks, de T, worden ingezet. De beste Europese chauffeurs uit 19 landen zullen worden uitgenodigd om deel te nemen aan de finale die plaats zal vinden in november 2014.

De voorselecties voor de Optifuel Challenge 2014 beginnen in maart. Voor deze tweede editie van de Europese kampioenschappen zuinig rijden zal de nieuwste vrachtwagen van Renault Trucks, de T, worden ingezet. De beste Europese chauffeurs uit 19 landen zullen worden uitgenodigd om deel te nemen aan de finale die plaats zal vinden in november 2014.

Optifuel Challenge 2014 : lancering van de nationale voorselecties van de beste chauffeurs

De Optifuel Challenge wordt georganiseerd door Renault Trucks en heeft tot doel om vrachtwagenchauffeurs aan te zetten tot een zuiniger rijstijl.

Voor de nationale voorselecties wijzen transportbedrijven de chauffeurs aan die mee mogen doen aan de eerste theoretische en praktische testen. De kandidaten zullen getest worden op brandstofverbruik, rijstijl, snelheid en respect van de verkeersregels. Vervolgens zullen de 34 beste chauffeurs tegen elkaar uitkomen tijdens de Europese finale, in november 2014.

De technologische know-how van Renault Trucks in dienst van brandstofbezuiniging

Renault Trucks ontwikkelt oplossingen voor bedrijven om brandstof te bezuinigen. Zo heeft het programma Optifuel bijvoorbeeld tot doel om 15% brandstof te bezuinigen. Het programma bestaat uit de Optifuel Training, een cursus dat een zuiniger rijstijl beoogt, en het softwareprogramma Optifuel Infomax, die het brandstofverbruik analyseert. Ook biedt Renault Trucks de Optifleet, dat transportbedrijven in staat stelt het beheer van hun vrachtwagenpark te optimaliseren.

Uw reactie

Uw emailadres zal niet op de website verschijnen.

Uw persoonlijke gegevens zullen nooit doorgegeven worden aan derden.

U kunt zich uitschrijven door te klikken op de link “Uitschrijven” in onze nieuwsbrief of door een mail te sturen naar: info@via-mobilis.com

Deze website is beveiligd met reCAPTCHA. De privacyregels en gebruiksvoorwaarden van Google worden toegepast.

Gerelateerde artikelen

Even geduld a.u.b....

Wij staan op het netwerk!

Twitter
Linkedin

Topartikelen

Even geduld a.u.b....
Bovenzijde pagina