/themes/plugins/font-awesome5/css/all.min.css?v=20260827
Vrachtwagen Trekker Oplegger Bedrijfswagen Vrachtwagen kipper Vrachtwagen platte bak Vrachtwagen bakwagen Vrachtwagen koelwagen Bestelwagen Open bakwagen Autobussen Touringcar
Veiling Verhuur Nieuws Oplossingen & Partners NL Talen
Hoofdmenu
Hoofdmenu
Oplossingen & Partners
Kopen
Verkopen
Nuttige links
Over Via Mobilis
Hallo, log in

De prijs “Van of the Year 2013” is uitgereikt aan de Ford Transit Custom!

Door - 10/10/2012 14:21
0 reacties Leestijd 1 minuut
    De prijs “Van of the Year 2013” is uitgereikt aan de Ford Transit Custom!

    Dit jaar is de trofee « Van of theYear 2013 » uitgereikt aan de Ford Transit Custom. Hoewel de Dacia Dokker en de Mercedes-Benz Citan geduchte tegenstanders waren, heeft een jury van gespecialiseerde journalisten uiteindelijk de voorkeur gegeven aan de bedrijfswagen van Ford.

    Dit jaar is de trofee « Van of theYear 2013 » uitgereikt aan de Ford Transit Custom. Hoewel de Dacia Dokker en de Mercedes-Benz Citan geduchte tegenstanders waren, heeft een jury van gespecialiseerde journalisten uiteindelijk de voorkeur gegeven aan de bedrijfswagen van Ford.

    De Ford Transit Custom, “Van of the Year 2013”, verkocht in Europa

    Europese bedrijven hebben nu al de mogelijkheid om een Ford Transit Custom aan te schaffen. De milieuvriendelijke kenmerken van de motorisering zijn noemenswaardig: een brandstofverbruik van slechts 1 op 15,6 en een CO2-uitstoot van 178g/km. Het rijcomfort en de uitrusting die tegemoet komt aan de eisen van professionals hebben de jury van de “Van of the Year 2013” doen beslissen de prijs aan Ford uit te reiken.

    Het assortiment bedrijfswagens van Ford wordt in 2013 uitgebreid met de Ford Transit Connect

    Ford gaat door met het uitbreiden van zijn assortiment bedrijfswagens. De fabrikant heeft net bekend gemaakt dat de Ford Transit Connect in 2013 op de markt zal worden gebracht. Deze bedrijfswagen zal in de categorie “compact” geplaatst kunnen worden. De Ford Transit Connect zal zeer zeker in de smaak vallen, gezien zijn grote laadvermogen en lage brandstofverbruik.

    Uw reactie

    Uw emailadres zal niet op de website verschijnen.

    Uw persoonlijke gegevens zullen nooit doorgegeven worden aan derden.

    U kunt zich uitschrijven door te klikken op de link “Uitschrijven” in onze nieuwsbrief of door een mail te sturen naar: info@via-mobilis.com

    Deze website is beveiligd met reCAPTCHA. De privacyregels en gebruiksvoorwaarden van Google worden toegepast.

    Gerelateerde artikelen

    Even geduld a.u.b....

    Wij staan op het netwerk!

    Twitter
    Linkedin

    Topartikelen

    Even geduld a.u.b....
    Bovenzijde pagina