Renault Trucks levert vrachtwagens voor F1 Sauber team
Gecreëerd op 03/05/2010, 10:41:44
Tijdens het volledige seizoen verzekeren vier Magnum-trekkers 520 4x2, acht Premium Route-trekkers 460.18 4x2, twee Premium Route-bakwagens 460.26 6x2 en een Midlum 300.12 4x2 de logistiek op de 9 Grote Prijzen van het wereldkampioenschap die in Europa plaatsvinden.
Formule 1 is het toonbeeld van technologie en perfectie op het vlak van autosport en heeft altijd vrachtwagens gebruikt voor het inrichten van haar racebanen en het vervoeren van racewagens en materiaal naar de vier uithoeken van de wereld. Renault Trucks heeft zijn aanwezigheid in deze sport versterkt door via zijn dealer Thomann Nutzfahrzeuge AG de officiële vrachtwagenleverancier te worden van het F1-team van Peter Sauber voor het Europese seizoen van 2010 dat op 9 mei met de Grote Prijs van Spanje begint.
Het partnerschap werd ondertekend door de Zwitserse maatschappij Thomann Nutzfahrzeuge AG en voorziet in de levering van 15 Renault Trucks-vrachtwagens en het gebruik van de Zwitserse maatschappij in de signaletiek van de renstal als 'Official Supplier'. De doelstelling van dit familiebedrijf dat in 1995 werd opgericht, is om 24 uur per dag en 365 dagen per jaar een dienstverlening aan zijn klanten te leveren. De slogan is 'Flexibiliteit: onze kracht, uw winst'.
Peter Sauber, de leider van het team, werd verleid door de bedrijfsfilosofie: "In staat zijn om snel en met innovatieve oplossingen te reageren is de basis van Formule 1. Het is ook essentieel om over betrouwbare vrachtwagens van hoge kwaliteit te beschikken. We verwachten ons aan een succesvol partnerschap."
Naast het vertrouwen dat de maatschappijen Thomann Nutzfahrzeuge AG en SAUBER Motorsport AG terecht in de vrachtwagens van Renault Trucks hebben, is de constructeur blij dat hij de wereld van het wegtransport aan autosport kan koppelen en het nut ervan kan bewijzen binnen deze belangrijke categorie.
Bron: transport-online.nl